040-21 39 90 / 042-453 14 90
kontakt@bahyrmaskiner.se
Center map

Malmö



Roland Åkesson

VD / Ägare

040 643 11 77
roland@bahyrmaskiner.se

Jonas Jönsson

Försäljning

040 643 11 71
jonas@bahyrmaskiner.se

Bild på Tim Andersson

Tim Andersson

Ekonomi

040 643 11 76
tim@bahyrmaskiner.se

Kaj Huotari

Ansvarig uthyrning

040 643 11 72
kaj@bahyrmaskiner.se

Fabian Åkesson

Uthyrare

040 643 11 91
fabian@bahyrmaskiner.se

Bastian Stoltz

Uthyrare

040 643 11 75
bastian@bahyrmaskiner.se

Mattias Åkesson

Uthyrare

040 643 11 74
mattias@bahyrmaskiner.se

Mattias Westlin

Säkerhetschef

040 643 11 73
m.westlin@bahyrmaskiner.se

Per Rohlwin

Utbildning

040 643 11 85
per@bahyrmaskiner.se

Helsingborg



Roland Åkesson

VD / Ägare

040 643 11 77
roland@bahyrmaskiner.se

Jonas Jönsson

Försäljning

040 643 11 71
jonas@bahyrmaskiner.se

Tim Andersson

Tim Andersson

Ekonomi

040 643 11 76
tim@bahyrmaskiner.se

Bengt Larsson

Platschef / Uthyrare

042 453 14 92
bengt@bahyrmaskiner.se

Edin Cehajic

Uthyrare

042 453 14 91
edin@bahyrmaskiner.se

Mattias Westlin

Säkerhetschef

040 643 11 73
m.westlin@bahyrmaskiner.se

Per Rohlwin

Utbildning

040 643 11 85
per@bahyrmaskiner.se

Kontakta oss

Är ni intresserade av våra maskiner och byggservice, eller vill ni veta mer om vårt företag och utbud? Då är ni välkomna att kontakta oss.

För brådskande ärenden kan ni ringa vår växel (040-21 39 90) som har jouröppet dygnet runt, alla dagar. Välkomna!

Kontaktformulär