040-21 39 90 / 042-453 14 90
kontakt@bahyrmaskiner.se
Loading
Center map
Traffic
Bicycling
Transit

Malmö



Roland Åkesson

VD / Ägare

040 643 11 77
roland@bahyrmaskiner.se

Anders Fridh

Affärschef

040 643 11 70
anders@bahyrmaskiner.se

Rickard Karlsson

Försäljningschef

040 643 11 99
rickard@bahyrmaskiner.se

Jonas Jönsson

Ekonomi / Kvalitetsansvarig

040 643 11 71
jonas@bahyrmaskiner.se

Per Rohlwin

Utbildningsansvarig

040 643 11 85
per@bahyrmaskiner.se

Kaj Huotari

Ansvarig uthyrning

040 643 11 72
kaj@bahyrmaskiner.se

Fabian Åkesson

Uthyrare

040 643 11 91
fabian@bahyrmaskiner.se

Mattias Åkesson

Uthyrare

040 643 11 74
mattias@bahyrmaskiner.se

Bastian Stoltz

Uthyrare

040 643 11 75
bastian@bahyrmaskiner.se

Helsingborg



Roland Åkesson

VD / Ägare

040 643 11 77
roland@bahyrmaskiner.se

Bengt Larsson

Bengt Larsson

Platschef / Uthyrare

042 453 14 92
bengt@bahyrmaskiner.se

Edin Cehajic

Edin Cehajic

Uthyrare

042 453 14 91
edin@bahyrmaskiner.se

Anders Fridh

Affärschef

040 643 11 70
anders@bahyrmaskiner.se

Rickard Karlsson

Försäljningschef

040 643 11 99
rickard@bahyrmaskiner.se

Jonas Jönsson

Ekonomi / Kvalitetsansvarig

040 643 11 71
jonas@bahyrmaskiner.se

Per Rohlwin

Utbildningsansvarig

040 643 11 85
per@bahyrmaskiner.se

Kontakta oss

Är ni intresserade av våra maskiner och byggservice, eller vill ni veta mer om vårt företag och utbud? Då är ni välkomna att kontakta oss.

För brådskande ärenden kan ni ringa vår växel (040-21 39 90) som har jouröppet dygnet runt, alla dagar. Välkomna!

Kontaktformulär